AMČR Přerov 2.6 2012

03.06.2012 12:43

V sobotu 2.6 2012 se konaly závody Amatérského Mistrovství České Republiky na traťi v Přerově.Náš vúz Opel Cosra 1.8  se učastnil také. Po technických přijímkách se organizátoři rozhodly že udělají pouze jednodení závod z dúvodu slabého obsazení 28 aut. Takže se jelo naplno celý den. V divizi Nad 1600 se společně s našim vozem sešlo 7. aut. Takže bylo o co bojovat. Po celý den Corsa jezdila na  2. a 3. místě, takže do finálové jízdy nastoupila do první řady, ze které také jako první odstartovala. Při sjezdu z kopce pod ´´chmelnicí ,, se stala havárka a  Mazda  z týmu Vasport se proletěla po střeše a tak se finálová jízda musela opakovat, ale už bez tohoto vozu. Po opakovaném startu Corsa opět nejlépe odstartovala a až po ´´mamutí skok,, se držela na 1. místě, ale konkurent se Škodou Felicií a řidičem Karlem Foklem se dostaly před Corsu. Ale nic nebylo ztraceno, corsa se snažila šlapat na paty a po celých 7. kol to bylo napínavé.Karel Fokl si dojel pro 1.místo a Trojančík Jiří na voze Opel cosra si dojel pro 2 místo, a na 3 místě se umístil Josef Lochman na voze VW golf III.

Příští závod se jede na traťi Radeč dne 23 - 24 6 2012.